האם עדיין יהיו לך מספרי טלפון כשאתה מחליף כרטיסי SIM בנסיעות

April 19 2023doritr

אין ספק כי טיסה לחול מהווה דבר מרגש ונפלא. לא משנה לאיזה יעד אתם מחליטים לטוס ועם מי אתם טסים, הרי שאתם בוודאי יודעים כי אחד הדברים החשובים שעליכם לדאוג להם בין סידורי הנסיעה שלכם הוא האופציה שלכם לתקשר עם בני המשפחה והחברים בישראל. מעבר לכך, אתם בוודאי צריכים אינטרנט זמין גם בחו”ל מהמכשיר הסלולרי שלכם ואתם יודעים כי אינכם יכולים לסמוך על כך שיהיה לכם וויפי זמין בכל מקום. לכן, עליכם לברר מהי האופציה הטובה ביותר עבורכם לתקשורת בחו”ל. אם החלטתם לעשות זאת באמצעות כרטיס סים חלופי, כדאי שתערכו לכך בהתאם.

איזה אופציות לתקשורת בחו”ל קיימות?

ניתן למצוא כמה אופציות עיקריות לתקשורת בחו”ל. האופציה הזולה ביותר תהיה לרכוש כרטיס סים מקומי. את הכרטיס המדובר תוכלו לרכוש בשדה תעופה או במדינת היעד שתגיעו אליה. יחד עם זאת, מדובר על כרטיס שלא תמיד נוח לתפעל, לפעמים הוא מוגבל מבחינת תקשורת ולא מאפשר תקשורת לכל מדינה, לא פעם אין שום תמיכה טכנית במקרה של בעיה כלשהי עם הכרטיס ועוד. על כן, על אף שמדובר על אופציה זולה יחסית, לא כולם רוצים לבחור בה בשל המורכבות שלה.

אופציה נוספת היא לרכוש חבילות סלולר לחול מאחת מחברות הסלולר. מדובר למעשה על אופציה שמאפשרת לכם לתקשר בחול מבלי להחליף כרטיס סים, אך העלויות של החבילות יחסית יקרות ואם החבילה נגמרת ואינכם מודעים לכך וממשיכים להשתמש במכשיר, הרי שהעלות תהיה יקרה מאוד.

עוד אופציה שידועה כיום כאופציה הטובה ביותר היא סים בינלאומי. מדובר על כרטיס סים שרוכשים ומטעינים. את הכרטיס מכניסים למכשיר ומשתמשים בו בחו”ל. הכרטיס רלוונטי לשימוש רב פעמי ותוכלו להטעין אותו שוב ולהשתמש בו בטיסה נוספת לחול. כמובן שאם נשאר לכם כסף מוטען בכרטיס ניתן להשתמש בו בטיסה הבאה לחול.

ומה לגבי אנשי הקשר?

אחד הדברים שלא מעט אנשים תוהים לגביו הוא מה יקרה עם כל אנשי הקשר שלהם כאשר הם יחליפו כרטיס סים. ובכן, במקרה שבו אנשי הקשר שלהם מגובים בענן, הרי שתהיה להם אפשרות לראות אותם גם כאשר תחליפו כרטיס סים. אולם, אם אנשי הקשר שלכם שמורים על הכרטיס אך אינם מגובים בענן, הרי שלא תהיה לכם אפשרות לצפות בפרטי אנשי הקשר שלכם כאשר אתם בחול, שכן, תדרשו להחליף את הכרטיס באחר. לכן, חשוב מאוד שתבדקו מראש את האופציות שלכם ובמידה ואנשי הקשר שלכם אינם שמורים בענן או שאינם שמורים במכשיר עצמו, עליכם להצטייד בפרטי אנשי הקשר החשובים. כמו כן, עליכם לבדוק האם ישנה אופציה כלשהי להעברת אנשי הקשר לכרטיס אותו אתם רוכשים לנסיעה שלכם. בדקו את כל האופציות שלכם מול החברות השונות ובחרו את האופציה המשתלמת והנוחה ביותר עבורכם.

Share:

WellnessGarden-Voerde

הישארו מעודכנים