5 טיפים לחידוש האמבטיה שלכם

June 18 2023Oded B

כמה מילים על חידוש ושיפוץ אמבטיות

אם אתם מחפשים לעשות שיפוץ בחדר האמבטיה שלכם, ובמיוחד אם האמבטיה עצמה כבר נראית דהויה ושחוקה, אין זמן טוב יותר מעכשיו. בפועל, ככל שתדחו את השיפוץ של האמבטיה, ככה אתם בעצם תסתכנו בהרחבה של כל מיני נזקים. למשל, נזקים הכרוכים בנזילות מים עקב אי תיקון ומילוי של סדקים באמבטיה.

1) מה הסגנון העיצובי המועדף עליכם?

דבר ראשון, תנסו להבי עם עצמכם איזה סוג של מראה ו-STYLE אתם רוצים להשיג באמצעות שיפוץ אמבטיה. האם אתם בקטע של עיצובים מודרניים יותר, או שמא אתם מעדיפים משהו יותר קלאסי? ככה או ככה, אם מדובר באמבטיה עצמה, אפשר לבצע ציפוי אמבטיה בכל מיני סגנונות וצבעים. באופן הזה, לא תצטרכו אפילו לפרק אותה כדי לחדשה.

2) קחו בחשבון את סוגי האריחים

באופן כללי, סוגי אריחים שונים מגיבים אחרת לרטיבות ולחות. חלק מהאריחים עמידים יותר וחלקם פחות, ככה שחשוב לבחור אריחי קירות וכן ריצוף המותאמים ללחות והרטיבות המאופיינת במקלחת. אחרת, האריחים פשוט יתחילו לדהות, לאבד מהצבע שלהם ואפילו לעיתים ממש לנזול בעקבות אי התאמתם לחלל המקלחת.

3) כלים סניטריים ואביזרים

לאחר שמחליטים אם לבצע חידוש אמבטיה, שיפוץ אמבטיה, הלבשת אמבטיה או ציפוי אמבטיות, יש לבחור את הכלים הסניטריים והאביזרים המתאימים לחדר המקלחת. למשל, מייבשי מגבות, מנדפים של אדים למראת המקלחת ועוד. כמו כן, אם כבר הלכתם על חידוש אמבטיות באמצעות ציפוי אמבטיה, כדאי גם לשקול ציפוי כיור (עובד באותה השיטה של ציפוי אמבטיה – באמצעות חומר אמייל קר).

4) הסתייעו באנשי המקצוע הנכונים

בין אם אתם מקבלים סיוע מאת צ’יבי אמבטיות (CHIBI BATH) או במקצוענים אחרים, הקפידו לבקש המלצות מאת לקוחות החברה. כך תוכלו לשוחח ישירות עם לקוחות החברה ולוודא שהם קיבלו שירות הולם בתמורה לכספם. כמו כן, הקפידו לוודא שאתם מקבלים שירות מאת אנשי מקצוע המתמחים באמת בתחום העיסוק שלהם. למשל, אם חברה מסוימת מתמחה רק בתחום של הלבשת אמבטיה או ציפוי אמבטיה, זה לא בהכרח אומר שהיא יכולה גם לבצע תיקון אמבטיות, מילוי סדקים, שיוף שריטות באמבטיה וכולי.

5) דקורציה משלימה למקלחת

לאחר שמחליטים על כלל השיפוץ או סוג החידוש של האמבטיה, חשוב לקחת בחשבון את הפריטים המשלימים שהופכים את התמונה למלאה יותר. במילים אחרות, זכרו כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. למשל, ווים מעוצבים עבור תלייה של מגבות, ידיות מעוצבות של ארונות אחסון במקלחת ועוד.

לסיכום, כמה יעלה לחדש אמבטיה?

בסופו של דבר, פרויקט חידוש אמבטיה יכול לעלות מאות-אלפי שקלים, אבל במקרים בהם יש צורך בעבודות הכנה ועבודות תשתיות, כמובן שהמחירים יהיו גבוהים יותר ויהיו עשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים. לסיכום, ההמלצה הכי נכונה היא לשקול עלויות, לבדוק מה מתאים לכם ומה פשוט לא נכנס בתקציב.

בין אם יש צורך לבצע חידוש אמבטיה, הלבשת אמבטיה או תיקון אמבטיה, אנו מזמינים אתכם להכיר את צוות המקצוענית של חברת צ’יבי אמבטיות – CHIBI BATH. עם ניסיון של שנים בתחום, כישורים יוצאי דופן הגובלים באומנות וצוות אדיב ומקצועי, האמבטיה שלכם בידיים הכי נכונות. כדאי לקבל הצעת מחיר קונקרטית הנוגעת למצב התחזוקתי הספציפי של האמבטיה שלכם. בהצלחה!

#הלבשת אמבטיות
#חידוש אמבטיות
#טיפים לחידוש אמבטיה
#טיפים לעיצוב אמבטיה
#ציפוי אמבטיות
#שיפוץ אמבטיות
Share:

WellnessGarden-Voerde

הישארו מעודכנים